Puslapis kraunasi ...

Pasikeitė mūsų biuro adresas!

 LT EN RU

UAB „Generga“ – vienintelis benzininių ir dyzelinių elektros generatorių gamintojas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltijyje.

UAB "Generga" įkurta 2006 metais, Kaune. Pagrindinė įmonės veikla – benzininių bei dyzelinių (2-1000 kVA) elektros generatorių gamyba, taip pat teikiamos generatorių nuomos paslaugos. Įmonė užsiima automatinio rezervinio įvado (ARĮ) automatikos, suderintos su Genergos gaminamais generatoriais, gamyba ir montavimu. 

Pagrindinis įmonės tikslas - pateikti kokybišką, atsakingai pagamintą prekę už konkurencingą kainą. Genergosgeneratoriai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės komplektuojančias detales iš Europos Sąjungos ir Japonijos (Honda).  Mūsų ilgalaikiai partneriai - tiekėjai - pasaulyje pripažinti prekiniai ženklai, tokie kaip Honda, Vanguard, Perkins, Volvo Penta, Linz Electric, NSM, Meccalte, DSE. 

Įmonės eksportas didėja kasmet. Šiuo metu savo gaminamus benzininius ir dyzelinius elektros generatorius eksportuojame į Latviją, Estiją, Lenkiją, Čekiją, Slovakiją, Didžiają Britaniją, Ukrainą, Baltarusiją, Rusiją,   

Lietuvoje mūsų gaminamą produkciją galima apžiūrėti ir įsigyti mūsų partnerių parduotuvėse.

Su energetinėmis kompanijomis dėl rezervinių generatorių užsakymų dirbame individualiai.